Dlaczego warto wybrać 24Holiday?

Jesteśmy Państwa opiekunami, po to, aby profesjonalnie dokonać najlepszych wyborów w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie.
Wybierz swój wymarzony wyjazd korzystając doświadczenia24Holiday!

Nasze atuty:

 • Wszystkie biura w jednym miejscu! Każdy touroperator jest dostępny w ofercie! Otrzymując propozycję  gwarantujemy, że sprawdziliśmy wszystkich organizatorów na rynku. To daje Państwu najlepsze ceny, wysoką dostępność i różnorodność ofert. Również oferta niemieckich liderów turystyki.
 • Indywidualna opieka nad rezerwacją/klientem od chwili założenia rezerwacji aż do zakończenia imprezy j. Informujemy Państwa o zmianach i na podstawie systemu kontroli , zawsze potwierdzamy przed wylotem Państwa godziny odlotu, dzięki czemu gwarantujemy, iż o zmianach wylotów zostaną Państwo natychmiastowo powiadomieni. Państwa wygoda i bezpieczeństwo jest podstawą!
 • Fachowcy od ubezpieczeń ! Doradzimy ubezpieczenia na dojazd , koszty rezygnacji 100% oraz z dowolnego powodu „all risk”, wytłumaczymy temat chorób przewlekłych, kart EKUZ, dla narciarzy i innych sportowców. Ubezpieczymy też obcokrajowców. Jako nieliczni posiadamy wielu ubezpieczycieli i wybierzemy najlepszych, ale także posiadamy wiedzę operacyjną w sytuacjach kryzysowych (realizacja szkód , pomoc ubezpieczycieli).
 • 16 lat doświadczeń i nie poprzestajemy się doskonalić, setki własnych wyjazdów i inspekcji hoteli i destynacji. Ciągle świeże informacje z wakacyjnych kierunków i co roku każdy z nas wyjeżdża po kilka razy i dzieli się swoją nabywana wiedzą. Pracownicy to osoby, dla których podróże to pasja, więc praca w biurze, pomoc w wyborze wakacji to czysta przyjemność. W 2016 roku wyjechaliśmy na inspekcje zagraniczne 122 razy oglądając na żywo kilkaset hoteli!
 • Dyspozycyjni i dostępni 7dni w tygodniu blisko Państwa. Nasze biura w galeriach handlowych to bliskość kontaktu i gwarancja dostępności codziennie od 9 do 21. Dodatkowo dokonując rezerwacji w 24Holiday Państwa opiekun wręczy swój numer telefonu. Gwarantujemy, że u nas natychmiast otrzymasz wsparcie i pomoc.
 • Gwarancja najniższej ceny to pewność, że tej samej oferty nigdzie nie znajdziecie w danej chwili taniej.
 • Stały klient u nas ma lepiej! Opieka: indywidualny opiekun wakacyjny i spersonalizowane oferty. Rabaty: 3% rabatu na ofertę Wezyr, do 5% rabatu na ofertę Rainbow, 4% rabatu n ofertę Itaki, 2% rabatu na ofertę Exim,  3% Grecos Holiday,10% Tourist Polska. Jako 24Holiday udzielamy 25% rabatu na parking w Warszawie i najniższe ceny na rynku! Katalogi: wysyłamy stałym klientom pocztą i informujemy o nowinkach, promocjach, okazjach Program lojalnościowy: parking gratis (w określonych regulaminem promocjach)
 • Prezent przy każdej rezerwacji! Oprócz fachowej pomocy, zawsze otrzymasz u nas prezent i podziękowanie za wybór naszego biura! kalendarze, parasolki ,walizki a czasami kubki, zawieszki na bagaże czy poduszki podróżne !
 • Dowolna forma płatności: kartą kredytową w biurach i na stronie www, kartą kredytową poprzez link emailem, przelewem bankowym, gotówką w złotówkach i euro, bonami turystycznymi i voucherami wakacyjnymi. To wszystko u nas !
 • Pełen wachlarz dodatkowych usług to podstawa pełnego pakietu wakacyjnego. Zapewniamy pośrednictwo wizowe do wykupionych imprez, uzgadniamy w hotelach wymagane diety specjalistyczne (np. bezglutenowe) zamawiamy bilety na koncerty i imprezy, wyścigi formuły F1, rezerwujmy miejsca hotelowe, loty low cost, loty czarterowe i rejsowe, transfery, wynajem samochodów i wszystko, co tylko z turystyką jest związane. Pakietowanie dynamiczne i najtrudniejsze rezerwacje to dla nas nic nowego
 • Prestiżowe biura 24Holidaypotwierdzone są licznymi autoryzacjami, nagrodami i licencjami. Jesteśmy członkiem National Geographic Society, biurem przyjaznym zdrowiu turysty, TOP Neckermann, Prestiżowe biuro Itaka, prestiżowy agent Rainbow Tours, Autoryzowany agent Wezyr/Coral Travel, agent prestiżowy Grecos i wiele, wiele innych. Liczba naszych nagród ciągle rośnie dzieki zadowolonym klientom
 • Materiały z miejsc wakacyjnych w biurach, to zaproszenie do odwiedzenia nas. Posiadamy piaski z plaż z wielu miejsc na świecie,  foldery hoteli i mapy destynacji. Odwiedziliśmy setki miejsc,  wszystko po to, aby dzielić się z każdym naszym zamiłowaniem do podróży i wiedzą.

Odwiedź naszą stronę www.24holiday.pl oraz czytaj blog http://blog.24holiday.pl
nasze media społecznościowe:
Facebook, www.facebook.com/24holiday

Godziny otwarcia

Poniedziałek

10:00 - 18:00

Wtorek

10:00 - 18:00

Środa

10:00 - 18:00

Czwartek

10:00 - 18:00

Piątek

10:00 - 18:00

Sobota

10:00 - 14:00

Niedziela

-

Przydatne opcje i usługi

Karty kredytowe

Dopasowana oferta