Firma Acer Ogrody z Białegostoku zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem gotowych rozwiązań z zakresu zagospodarowania terenu. Zapewniamy fachowe doradztwo, pomiary działek, instalacje poszczególnych systemów, w tym nawadniania. Nasza propozycja dotyczy zarówno działań okazjonalnych, jak też stałej współpracy, w tym sezonowego dbania o nasadzenia roślin czy koszenie trawy.

Projektując i pielęgnując ogrody korzystamy z naszej wiedzy i opieramy się na bogatym doświadczeniu. Nasze realizacje zdobyły uznanie w oczach Klientów, na co wpływają nie tylko walory estetyczne, ale także wysoka funkcjonalność i praktyczność stosowanych rozwiązań.

Szeroki zakres realizacji

Acer Ogrody to realna pomoc Klientom z Białegostoku i innych miast w kwestii wszechstronnych działań, do których należą:

Swoje usługi kierujemy do osób, którym zależy na atrakcyjnym wyglądzie posesji o każdej porze roku. Warto zainwestować w zdrowe, zadbane rośliny oraz regularnie przeprowadzane zabiegi pielęgnacyjne i prace porządkowe.

Ciekawe i dopasowane do potrzeb Klienta rozwiązania dzięki Acer Ogrody

Każdy projekt realizujemy na indywidualne zamówienie, dlatego projekty te odznaczają się wyjątkową kompozycją poszczególnych elementów. Zapewniamy dobór optymalnych rozwiązań, w tym pod kątem warunków glebowych i użytkowych oraz rodzaju nasadzeń. Oferujemy ciekawe aranżacje, które znajdują zastosowanie w ramach różnych trendów, w tym ogrodu rustykalnego, nowoczesnego, francuskiego, angielskiego, skandynawskiego oraz japońskiego.

Opening Hours

Monday

08:00–16:00

Tuesday

08:00–16:00

Wednesday

08:00–16:00

Thursday

08:00–16:00

Friday

08:00–16:00

Saturday

nieczynne

Sunday

nieczynne

Address & Contact

Our Address

ul. Kuriany 6/1, 15-588 Białystok

GPS

53.0826291, 23.2575574

Telephone