Firma DIAMENT PLUS istnieje od 1996 roku. Zajmujemy się sprzedażą detaliczną i hurtową, a także produkcją i importem wyrobów jubilerskich, w tym biżuterią złotą i srebrną. Mamy dwa salony jubilerskie, jeden sklep i dwa stoiska. Są to:

1. Salon Biżuterii złotej i srebrnej
Centrum Handlowe Auchan
Białystok ul. Produkcyjna 84
tel. 85 662 24 29

2. Salon Biżuterii złotej i srebrnej
Atrium Biała
Białystok ul. Cz. Miłosza
tel. 85 663 26 50

3. Salon Biżuterii złotej i srebrnej
Galeria Alfa II Piętro
Białystok, ul. Świętojańska 15
tel. 85 732 32 15

 Podstawowym założeniem firmy, realizowanym od lat, jest chęć zaspokojenia najbardziej różnorodnych potrzeb i gustów naszych klientów. W tym celu prowadzimy sprzedaż zarówno biżuterii popularnej jak i bardziej ekskluzywnej oraz jednostkowych wyrobów artystycznych. Staramy się dostosować nasz ofertę do aktualnych trendów mody jak i do zróżnicowanej zasobności portfeli kupujących.

Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości oferowanych wyrobów starannie dobierając naszych dostawców. Prowadzimy liczne akcji promocyjne i posiadamy Kartę Stałego Klienta upoważniającą do rabatu na zakup towarów. Bezpośredni kontakt z naszym zakładem produkcyjnym daje nam możliwość natychmiastowej reakcji na nowinki wzornicze oraz pozwala przyjmować indywidualne zamówienia. W opinii klientów mamy największy w mieście wybór biżuterii złotej i srebrnej.

Prowadzimy liczne akcji promocyjne i program partnerski opatrzony Kartą Stałego Klienta upoważniającą do rabatu na zakupy w naszych salonach. Wspieramy również imprezy kulturalne i rozrywkowe. Do kilku lat regularnie jesteśmy sponsorem Wyborów Miss Podlasia, a w 2007r. już po raz drugi wspieraliśmy Targi Ślubne odbywające się w Białymstoku.

Naszą aspiracją jest tworzenie biżuterii o ciekawym wzornictwie, perfekcyjnej jakości w przystępnej cenie. Zapraszamy również do naszego sklepu internetowego www.diamentplus.pl