Posiadamy również sklep internetowy: www.sklep.maniacgym.pl

Zajmujemy się sprzedażą analizatorów składu ciała i sprzętu treningowego do siłowni: www.medfitness.pl

Fitness Klub Maniac Gym to kompleks usług sportowo- rehabilitacyjnych, w którym zaczynamy od wywiadu z klientem odnośnie jego stanu zdrowia i nawyków żywieniowych, a następnie wykonujemy badania, które obejmują test wydolnościowy krążeniowo- oddechowy oraz analizę składu ciała. Na podstawie wyników badań dobieramy indywidualny program treningowy, a także szczegółowo rozpisane wskazania dietetyczne i suplementacyjne.

Aerobik – w komfortowej sali z dodatkową klimatyzacją i specjalistycznym podłożem amortyzującym odbywają się zajęcia grupowe. W ofercie zajęć prowadzonych przez wykwalifikowane i doświadczone instruktorki mamy: zumbę, turbo spalanie, step, indoor cycling, jogę, pilates, stretching aerobik ujędrniająco- odchudzający, body ball i inne, a także formy zajęć specjalistycznych dla osób dojrzałych, starszych, otyłych, z bólami kręgosłupa.

Aqua aerobik, kompleks basenowy ze SPA – komfortowy basen rekreacyjny o głębokości 1,40m dostosowany jest zarówno do indywidualnego pływania jak i do zajęć aqua aerobiku prowadzonego przez instruktorkę. Dodatkową atrakcją są urządzenia masujące w postaci dwóch wodospadów oraz sztucznej fali wspomagającej likwidowanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Ponadto do dyspozycji jest jacuzzi, sauna sucha, parowa i na podczerwień (infrared).

Siłownia – do dyspozycji Państwa mamy 4 nowocześnie wyposażone sale siłowe z 80 urządzeniami treningowymi firm Technogym, Pulse, Hoist i Hur przeznaczonymi do treningu rekreacyjnego i rehabilitacyjnego, które zapewniają poczucie komfortu na najwyższym poziomie, biomechaniczne bezpieczeństwo ruchów, a także charakteryzują się łatwością obsługi. Ponadto mamy do dyspozycji doskonale wyposażoną salę z wolnym sprzętem na 30 stanowiskach. Na salach w godzinach otwarcia klubu jest instruktor, który dobiera trening w zależności od oczekiwań oraz instruuje jak należy wykonywać poszczególne ćwiczenia. Prowadzimy specjalistyczne treningi odchudzające, ujędrniające, zwiększające masę mięśniową oraz przygotowujące do sezonu narciarskiego oraz letniego. Istnieje również możliwość z korzystania z treningu personalnego. Jako jedyni w Polsce posiadamy zestaw urządzeń Hur na programowane karty chipowe. Indywidualnie opracowany program i pełny monitoring treningu pozwala tworzyć analizę i statystykę treningu, a ergonomicznie ukształtowanie urządzeń redukuje obciążenia kręgosłupa.
– 2 najnowocześniejsze sale Cardio w Polsce.
– 60 najnowocześniejszej generacji bieżni, eliptyk oraz rowerów poziomych i pionowych. Wszystkie z wmontowanymi telewizorami plazmowymi i sensorami do pomiaru tętna.
– Specjalistyczne urządzenia wspomagają odchudzanie i utratę tkanki tłuszczowej oraz znacznie poprawiają kondycję fizyczną.
– Odpowiednio dobrane przez instruktorów tętno do treningu pozwoli w jak najszybszym czasie pozbyć się nadmiernych kilogramów oraz poprawić kondycję.

Squash – dysponujemy specjalistyczną salą do gry w squash. Na miejscu można wypożyczyć lub zakupić rakiety oraz piłki do gry. Instruktorzy wprowadzają początkujących graczy w tajniki gry. Dynamiczna gra w squash doskonale rozwija, siłę, szybkość, refleks i kondycję. Squash jest idealną alternatywną formą aktywności dla osób grających w tenisa.

Treningi personalne – najlepsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć szybko widoczne efekty treningów. Po wykonaniu badań: analizy składu ciała, pomiarów wydolności tlenowej, określenia pułapu Vo2max, dobierany i monitorowany jest indywidualny program treningu siłowego i cardio oraz postępowanie dietetyczne.

Solarium – klimatyzowane solarium turbo Soltron z nowoczesną kolorystyką w pomieszczeniu na piętrze.

Część wypoczynkowo-barowa – po treningu można w wygodnych kanapach posiedzieć lub położyć się na specjalnych fotelach masujących. Proponujemy energetyczne i wspomagające odchudzanie napoje przed i potreningowe, dietetyczne batony zastępujące pełnowartościowy posiłek, owocowe soki i koktajle oraz jako jedyni w Polsce dietetyczne lody z odzywki białkowej. Oferujemy również kilka odmian kawy oraz herbaty, którą można wypić podczas oglądania filmów.

Przedszkole – w wydzielonej części dla dzieci dysponujemy zabawkami dla dzieci w każdym wieku, stołem i tablicą do rysowania. Dzieci bawiące się w przedszkolu są pod okiem instruktora dyżurującego w recepcji. Przedszkole dla dzieci klientów klubu jest bezpłatne.

Trenerem w klubie jest wielokrotna Mistrzyni Polski w gimnastyce sportowej, wicemistrzyni świata w fitness, wykładowca akademicki i doktorantka AWFiS w Gdańsku – Joanna Zapolska

Opening Hours

Monday

06:30 - 22:30

Tuesday

06:30 - 22:30

Wednesday

06:30 - 22:30

Thursday

06:30 - 22:30

Friday

06:30 - 22:30

Saturday

08:00 - 21:00

Sunday

09:00 - 22:00