Folwark Nadawki, jest miejscem krzewienia regionalnej tradycji i kultury, miejscem, gdzie mogą Państwo poznać staropolskie zwyczaje, a jednocześnie wypocząć z dala od cywilizacji, tu można skosztować tradycyjnych podlaskich potraw czy zorganizować huczną imprezę.

To wyśmienite miejsce na lunch, obiad z klientami lub gośćmi, szczególnie spoza naszego regionu. Zapraszamy również w weekendy z rodziną i przyjaciółmi, tutaj możesz pospacerować po pobliskim skansenie, a potem u nas smacznie coś zakąsić.

IMPREZY FIRMOWE, BIZNESOWE, BANKIETY

Organizujemy imprezy zamknięte. Jesteśmy w stanie zrealizować prawie każdy Państwa pomysł na oryginalne spotkanie biznesowe, bankiet w Folwarku. Posiadamy dwie piękne sale (biesiadna ok. 140 miejsc z tańcami/ myśliwska ok. 50 miejsc). Folwarku Nadawki mogą Państwo świętować jak należy! Jadła i napitku nie zabraknie, a i moc innych atrakcji możemy zapewnić – dla najmłodszych, i dla najstarszych gości.

RUSKA BANIA

Proponujemy również wypoczynek w Ruskiej Bani. Jest to domek drewniany z tradycyjną ruską sauną, urządzony z wygodami, zaledwie 5 km od Białegostoku. Na biesiadowanie, ważne rozmowy i zdrowy wypoczynek albo i na nocowanie.

KONFERENCJE, SZKOLENIA

Jednocześnie organizujemy konferencje, przyjęcia oraz szkolenia. Nasza oferta cateringowa zawiera obsługę:
– bankietów i przyjęć w miejscu zaproponowanym przez nas,
– bankietów i konferencji w Państwa firmie lub dowolnym innym miejscu,
– przyjęć na świeżym powietrzu,
– obiadów, przekąsek lub kanapek.
– w pełni wyposażoną salę konferencyjną oraz szkoleniową, dysponujemy rzutnikiem, nagłośnieniem, ekranem, itp.

PRZEPYSZNE OBIADY

Wyśmienita kuchnia Folwarku Nadawki słynie w całej okolicy. Podajemy tradycyjne, wiejskie potrawy przyrządzane według oryginalnych przepisów! Obiad w Folwarku Nadawki to uczta dla brzucha, ale i dla ducha! Do jadła i tańca przygrywa wesoła kapela, a w kominku trzaska ogień, rozświetlając wnętrze izby, bogato przyozdobionej w rękodzielnicze precjoza. Po obiedzie zapraszamy na spacer po skansenie lub wypoczynek na ławie przy piecu.

ATRAKCJE TOWARZYSZĄCE

Organizujemy imprezy, na których bawi się kilkutysięczna publiczność. Zapewniamy kompletną oprawę występu – łącznie z technicznym wyposażeniem sceny, nagłośnieniem i oświetleniem. Niech Państwo uważnie śledzą kulturalne zapowiedzi, o Folwarku Nadawki jeszcze nieraz będzie głośno!

WESELA I OBIADY WESELNE

Któż nie chciałby mieć wesela jak z Reymonta lub Wyspiańskiego?

W tradycyjnej, wiejskiej izbie, za stołem zastawionym swojskimi potrawami, w otoczeniu drewnianych chałup, wśród łąk, pól i lasów. To marzenie mogą Państwo spełnić tylko w Folwarku Nadawki, który jest miejscem w sam raz na tradycyjne, wiejskie weselisko!

Folwark Nadawki słynie ze znakomitej kuchni pełnej regionalnych przysmaków, fachowej i miłej obsługi i perfekcyjnej organizacji. W naszych salach możemy ugościć łącznie 200 osób podczas przyjęć zasiadanych i 350 osób podczas przyjęć bufetowych.

W zależności od potrzeb istnieje możliwość przygotowania atrakcyjnej oprawy artystycznej, zaangażowania dowolnego zespołu muzycznego oraz rozrywek dodatkowych: kuligu lub przejażdżek bryczką, inscenizacji obrzędów ludowych, pokazów folkloru i wielu innych atrakcji. Naszym gościom zapewniamy dyskretną ochronę oraz parking samochodowy.

CATERING

Już od wielu lat realizujemy usługi cateringowe. Sprawdź, jak możemy spełnić Twoje oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

12:00 - 22:00

Wtorek

12:00 - 22:00

Środa

12:00 - 22:00

Czwartek

12:00 - 22:00

Piątek

12:00 - 23:00

Sobota

12:00 - 23:00

Niedziela

12:00 - 22:00

Adres & Kontakt

Nasz adres

ul. Nadawki 23, 16-010 Wasilków

GPS

53.182269208212, 23.153013687866