Prestiżowy, autoryzowany Salon Firmowy Biura Podróży ITAKA Galeria Biała oferuje profesjonalne doradztwo przy planowaniu podróży.

Ten, kto choć raz spróbował podróży, kto miał okazję doświadczyć podczas niej niespodziewanego, ten wie jak rozbudza to apetyt na więcej. Podróże to radość z poznawania nowych miejsc, ludzi, przełamywania granic, to wspomnienia towarzyszące nam przez całe życie. Jesteśmy firmą zbudowaną na solidnych fundamentach jakimi są pasja do podróżowania i gwarancja atrakcyjnych ofert wczasów i wycieczek.Oferujemy:

  • Dalekie kierunki egzotyczne
  • Wycieczki objazdowe samolotem
  • Wycieczki objazdowe autokarem
  • Wczasy pobytowe i wycieczki fakultatywne podczas wypoczynku
  • Rejsy statkami
  • Krótkie zwiedzanie miast europejskich Tzw City Break
  • Parki rozrywki w Europie np. Disneyland, Legoland

Itaka od 28 lat jest niekwestionowanym liderem na polskim rynku turystycznym. Sukces nie pojawił się od razu. Konsekwencja, pionierskie próby rozwoju na polu turystyki i lata doświadczeń pozwoliły ugruntować wysoką pozycję i zgromadzić grono zadowolonych Klientów. Nasze główne atuty to wysoka jakość świadczonych usług i zaufanie jakim darzą nas klienci o czym świadczą liczne wyróżnienia. Oferta jest bardzo bogata i zróżnicowana, pozwala zadowolić gusta każdego odbiorcy. Wczasy rodzinne, grupowe wyjazdy służbowe, podróże poślubne, wycieczki objazdowe z przewodnikiem, obozy i wczasy sportowe, wycieczki multiaktywne, ekspedycje.Atrakcyjne ceny każdego dnia.

Zapraszamy do naszego Salonu Firmowego Biura Podróży ITAKA Galeria Biała

Godziny otwarcia

Poniedziałek

09:00 - 21:00

Wtorek

09:00 - 21:00

Środa

09:00 - 21:00

Czwartek

09:00 - 21:00

Piątek

09:00 - 21:00

Sobota

09:00 - 21:00

Niedziela

10:00 - 20:00