Jesteśmy firmą specjalizującą się w świadczeniu kompleksowych usług teleinformatycznych. Kadrę KOBY tworzą wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy dbają o najwyższą jakość oferowanych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta odpowiadała oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, dlatego też stale ją poszerzamy i udoskonalamy. W ramach naszej oferty zapewniamy także wsparcie, nadzór, bezpieczeństwo oraz niezawodne działanie infrastruktury teleinformatycznej.

Naszym klientom z terenu Białegostoku i okolic oferujemy:

• stały dostęp do Internetu,
• hosting stron www,
• tworzenie aplikacji internetowych,
• projektowanie i budowanie sieci teleinformatycznych,
• telefonię stacjonarną,
• telewizję kablową.

INTERNET

Stały dostęp do sieci internetowej to podstawowa usługa świadczona przez firmę „KOBA”. Internet dostarczamy poprzez podłączenia kablowe oraz radiowe. Naszą szeroką ofertę abonamentową przygotowaliśmy z uwzględnieniem oczekiwań i potrzeb klientów.

TELEFON

Naszym klientom umożliwiamy korzystanie z telefonii stacjonarnej, wykorzystującej najnowsze rozwiązania technologiczne. Usługa ta daje możliwość prowadzenia rozmów telefonicznych do sieci stacjonarnych i komórkowych, w połączeniach lokalnych, międzymiastowych i międzynarodowych w atrakcyjnych cenach.

TELEWIZJA

Telewizja cyfrowa 3 Generacji to platforma multimedialna łącząca w sobie cechy mediów internetowych z zaletami telewizji kablowej. Nasi klienci, oprócz bogatej oferty programów telewizyjnych w doskonałej jakości dźwięku i obrazu, otrzymują również szereg użytecznych funkcji, które zwiększają komfort oglądania telewizji.

Szczegóły naszej oferty znajdziecie Państwo na stronie www.koba.pl

Zapraszamy do Biura Obsługi Klienta znajdującego się w Białymstoku przy ul. Piastowskiej 11a. Można skontaktować się z nami również telefonicznie pod numerem: (85) 333 33 33 lub drogą e-mailową – bok@koba.pl.

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

-

Niedziela

-

Usługi znajdziecie Państwo pod adresem: http://koba.pl

Przycisk kontaktu