Współczesny świat, szczególnie w europejskim kręgu kulturowym, trudno sobie wyobrazić bez produktów z drewna, głównie stosowanych w najbliższym człowiekowi otoczeniu – domu. Warunkują one dobre samopoczucie człowieka, harmonijny klimat do odpoczynku i efektywnej pracy, wpływają na zadowolenie z życia i poczucie spokoju. Prawdziwe poczucie komfortu, klasy, harmonii, trwałości, właściwego mikroklimatu, budują produkty z materiałów naturalnych – z drewna. W dniu dzisiejszym elementy drewniane są symbolem klasy, pozycji społecznej i materialnej, ale także – wiedzy i świadomości ich właściciela w kontekście szeroko rozumianego zdrowego stylu życia i harmonii w życiu codziennym.

W powyższe oczekiwania i trendy doskonale wpisuje się firma Konar.

Konar jest przedsiębiorstwem z bardzo dużym doświadczeniem, ugruntowaną wiedzą i najlepszą tradycją w produkcji oraz sprzedaży drewna dekoracyjno – wykończeniowego i budowlanego.

Siedziba firmy wraz z kompleksem produkcyjnym położona jest w miejscowości Skindzierz, 40 kilometrów na północ od Białegostoku (przy drodze krajowej nr 8, na odcinku: Białystok – Augustów).

Konar specjalizuje się w produkcji wysokiej klasy drewna dekoracyjno – wykończeniowego w postaci:
• szalówki,
• kompletnych elewacji,
• desek podłogowych,
• listew wykończeniowych.

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, iż szalówki i deski podłogowe Konar są fabrycznie czopowane – gotowe do łączenia na długości. Cecha ta zdecydowanie upraszcza i przyspiesza montaż, nadaje elewacji lub podłodze profesjonalny wygląd, przyczynia się do oszczędności czasu i pieniędzy, redukuje straty montażowe.

Drugą grupą towarową, produkowaną i oferowaną do sprzedaży przez Konar jest doskonałe drewno budowlano – konstrukcyjne, niezbędne w realizacji prawie każdej inwestycji budowlanej. W tej grupie można głównie wyróżnić:

• krokwie,
• deski,
• łaty,
• konstrukcje (więźby) dachowe,
• konstrukcje szkieletowe (tzw. „kanadyjskie”),
• tarasy,
• drewno budowlane.

Jakość i walory estetyczne oraz konstrukcyjne naszych produktów sprawiają, iż znajdujemy się w grupie liderów rynku drzewnego w regionie. Profesjonalni wykonawcy, funkcjonujący na rynku budowlanym i drzewnym, wykazują całkowite zaufanie do naszych produktów i ich optymalnej jakości. Potwierdzają ten fakt również nasi klienci, kontrahenci i partnerzy handlowi.

Drewno. Surowiec używany przez człowieka od tysiącleci. Materiał zdrowy, przyjazny człowiekowi, wdzięczny. Najlepszy aby chronić Ciebie, Twoją rodzinę, bliskich, wszystko to, co w Twoim życiu najważniejsze. Najlepszy, aby cieszyć Twoje oczy, dawać Ci przyjemność, komfort, radość, budować w Tobie poczucie, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Postaramy się pomóc Ci w realizacji Twoich zamierzeń. Bardzo jest nam miło, że możemy być ich częścią. Że możemy uczestniczyć w budowaniu Twojej przyszłości.
Drewno. To bardzo dobry wybór.
Zespół PHU KONAR

Godziny otwarcia

Poniedziałek

7:00 - 15:00

Wtorek

7:00 - 15:00

Środa

7:00 - 15:00

Czwartek

7:00 - 15:00

Piątek

7:00 - 15:00

Sobota

7:00 - 13:00

Niedziela

-

Adres & Kontakt

Nasz adres

ul. Skindzierz 3, 16-140 Korycin

GPS

53.49776107023048, 23.096566897216377