KURSY  GIMNAZJALNE W SZKOLE JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO GRAN VIA W BIAŁYMSTOKU

Rozpoczęcie nauki hiszpańskiego w Gran Via może być fascynującą podróżą po nowej kulturze.

Każdy poznaje otaczającą go rzeczywistość na swój własny sposób. Kurs gimnazjalne języka hiszpańskiego i kultury krajów hiszpańskojęzycznych, którego celem jest rozwijanie wszystkich kompetencji językowych, dostosowany jest do temperamentu młodzieży w wieku gimnazjalnym.

W zależności od indywidualnych preferencji: wzrokowy, słuchowy czy kinetyczny. Dlatego wykonywane ćwiczenia na kursie gimnazjalnym języka hiszpańskiego dostosowane są do potrzeb uczniów. Na każdej lekcji jest powtórzenie materiału, słownictwa poprzez aktywny udział w zajęciach.

Pierwsze dwa miesiące nauki służą do stworzenia atmosfery przyjaznej nauczyciel-uczeń, a następnie realizowane przez nas zaplanowane bloki tematyczne. Każdy blok ma odrębne cele, treści i materiał dydaktyczny. Bloki tematyczne dostosowane są w taki sposób, aby również nasi uczniowie mogli wybrać język hiszpański na egzaminie gimnazjalnym. Opiera się na stopniowym wprowadzaniu, prezentowaniu i utrwalaniu zagadnień. Nauczyciel indywidualnie podchodzi do uczniów, tak aby każdy wyniósł z zajęć jak najwięcej wiedzy. Bezpośrednie zaangażowanie pomaga w przyswajaniu i utrwalaniu nowych treści. Różnorodność ćwiczeń i częsta zmiana form aktywności pozytywnie wpływa na koncentrację.

Nasza szkoła Gran Via jest jedyną szkołą w regionie, która koncentruje się tylko i wyłącznie na nauczaniu języka hiszpańskiego oraz organizowaniu kursów gimnazjalnych. Od samego początku zarażamy pasją do języka hiszpańskiego i krajów hiszpańskojęzycznych.

Zapisz się na kurs języka hiszpańskiego: tutaj

Zobacz film z dni hiszpańskich: tutaj

Poznaj naszych lektorów: tutaj

Kursy maturalne: tutaj

Kursy DELE: tutaj

Opening Hours

Monday

13:00 - 19:00

Tuesday

13:00 - 19:00

Wednesday

13:00 - 19:00

Thursday

13:00 - 19:00

Friday

13:00 - 19:00

Saturday

-

Sunday

-

Our Useful Features & Services

Podręczniki

Certyfikat DELE

Kursy maturalne

Dni hiszpańskie

Rodzinna atmosfera

Certyfikat MEN

Jesteśmy blisko