Nasz park został zbudowany według międzynarodowych zasad i standardów wyznaczonych przez światową organizację ACCT ( Ropes Course Construction Standards, 2004). System został zaprojektowany i stworzony w taki sposób, aby każda osoba bez względu na stopień sprawności fizycznej mogła przejść całą trasę, ciesząc się niezwykłą przygodą (przy trudniejszych przeszkodach istnieje możliwość ich obejścia). Czekają na Was przeszkody składające się z mostów, skoków, kładek, belek, pętli, siatek i różnego rodzaju zjazdów. Dodatkowo czekają na was inne atrakcje takie jak symulatory wirtualnej rzeczywistości – posiadamy aż 6 różnych rodzajów!

Organizujemy imprezy dla grup zorganizowanych. Proponujemy kilkugodzinne lub całodniowe programy dla grup szkolnych, przedszkolnych oraz specjalne programy integracyjne dla firm z licznymi dodatkowymi atrakcjami. Organizujemy również urodziny, wieczory kawalerskie czy też panieńskie. Każdorazowo dostosowujemy program atrakcji do założeń i oczekiwań klienta. Kliknij po więcej informacji. 

Oferta

Jeśli zależy Ci na skorzystaniu z więcej niż dwóch atrakcji, najkorzystniejszym wyborem będzie mały, bądź duży pakiet bez limitu. Płacisz raz, korzystasz cały dzień! Istnieje możliwość wykupienia każdej atrakcji pojedynczo. Cena nie obejmuje wejścia do parku. Cennik znajduje się na naszej stronie.

W skład Dużego Pakietu Bez Limitu wchodzą: 

 1. trasa zjazdowa
 2. trasa mała
 3. trasa mała trudna
 4. trasa mała wysoka
 5. trasa średnia
 6. trasa wysoka
 7. wielki skok
 8. symulator rzeczywistości wirtualnej 9D VR
 9. segway
 10. rower lewoskrętny
 11. tyrolka długa dziecięca
 12. ścianka wspinaczkowa
 13. krzywe drzewo
 14. euro bungee
 15. żyroskop
 16. strzelnica wiatrówkowa
 17. spacer na palach
 18. monocykl
 19. symulator „360 stopni”
 20. symulator „Okręt Wojenny”
 21. symulator „Go Kart”
 22. symulator „Lot Orła”
 23. symulator „Kładka strachu”

Czym się różni duży pakiet od małego?

Duży pakiet mogą wykupić osoby korzystające z atrakcji wraz z opiekunem (opiekun musi posiadać swój bilet wstępu), bądź osoby powyżej 13 roku życia. W skład małego nie wchodzą: trasa średnia, trasa wysoka oraz wielki skok.

 

A dzieciom od 3 do 7 lat polecamy pakiet „KRAINA PRZYGODY”

 

 

Kraina przygody to świetna możliwość spędzenia czasu, dla dzieci, które nie chcą znajdować się na wysokości i korzystać z atrakcji parku linowego. Dzięki temu pakietowi, dzieci mogą bawić się na terenie krainy przygody przez cały dzień!

W skład krainy przygody wchodzą:

– zamek 3 wieże (ogromny plac zabaw w kształcie zamku. Jego wysokość szacuje się na 7 metrów! Robi wrażenie, nawet na zdjęciach)

-przeszkody różnego rodzaju zawieszone nad ziemią, na niewielkiej wysokości

-klockarnia (oddzielone, zadaszone pomieszczenie, w którym znajduje się mnóstwo ogromnych klocków. W środku znajdują się miękkie pufy, na których można odsapnąć po angażującym budowaniu zamków)

-bujaki

-trasa w siatkach (trasa niewymagająca specjalistycznego sprzętu, dzięki wytrzymałej siatce zawieszonej pod różnorodnymi przeszkodami.  Znajduje się na wysokości 1 – 1,2 metrów. W trakcie przejścia można zamienić się w strażaka, czy nawet księżniczkę posiadającą własny zamek)

-trampolina naziemna, ze specjalnym zabezpieczeniem, chroniącym przed upadkiem

-dwie trampoliny ziemne

-dmuchaniec (tą atrakcję znają wszyscy – ogromny dmuchany zamek. Nasz posiada zjeżdżalnię, a warunkiem zjazdu na niej, jest wspięcie się po niewielkiej ściance wspinaczkowej)

-trzy zamki

-karuzela

-huśtawka bocianie gniazdo

Zapraszamy!

Godziny otwarcia

Poniedziałek

-

Wtorek

-

Środa

-

Czwartek

-

Piątek

-

Sobota

11:00-19:00

Niedziela

11:00-19:00

Adres & Kontakt

Nasz adres

ul. Doktorce 2d, 18-105 Suraż

GPS

52.910209726402, 23.073334844176

Nr tel.
Soc. Networks

Przydatne opcje i usługi

Certifikat ACCT