Biuro handlowe i magazyn firmy
Sochonie 98/2
16-010 Wasilków

Firma TRANS-MAN s.c. zajmuje się transportem oraz spedycją w kraju i za granicą. Jest firmą z tradycjami. Zajmujemy sie transportem od 1979 roku. Od tego też czasu nawiązaliśmy stałą współpracę z wieloma firmami w kraju i za granicą. Naszą działalność prowadzimy na terenie całej Unii Europejskiej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 365 dni w roku, gwarantując dostarczanie powierzonego nam towaru w szybki oraz bezpieczny sposób. Mamy duże doświadczenie w transporcie artykułów spożywczych, alkoholi, materiałów budowlanych oraz wyrobów RTV i AGD.
Oferujemy kompleksowe usługi logistyczne (transport, magazynowanie, spedycja). Jesteśmy elastyczni na potrzeby klientów Trans-man.

Działalność nasza jest ukierunkowana przede wszystkim na obsługę transportu drogowego międzynarodowego, jak również krajowego w różnych kierunkach. Jest to głównie: Litwa, Łotwa, Estonia, Czechy, Słowacja, Bułgaria, Rumunia, Włochy, Hiszpania, Węgry. Nie oznacza to jednak, że ograniczamy się wyłącznie do wskazanych kierunków. Podejmiemy się chętnie transportów także do innych krajów.

Dbamy o jakość naszych usług poprzez stałe unowocześnianie naszej floty. Wszystkie pojazdy posiadają certyfikat Euro 2-3.

Zdajemy sobie sprawę z obecnej tendencji do Minimalizowania kosztów działalności. W związku z tym uwzględniamy ten czynnik przy ustalaniu kosztów transportu. Jesteśmy w stanie przedstawić Państwu bardzo dobrą ofertę i dostosować ją do Państwa potrzeb, nie umiejszając przy tym jakości oferowanych usług.

Wszyscy nasi kierowcy posiadają telefony komórkowe, książeczki zdrowia i minimum sanitarne.

Posiadamy tabór:

Chłodnie 33 pal, 22.5 t. zwykłe i hakowe do przewozu półtusz
Plandeki 33 pal, 24 t.
Plandeki 16 pal, 6 t.
Plandeki 66 pal, 24 t.

www.transman.bialystok.pl
  * Chłodnie posiadają certyfikat ATP i są wyposażone w termograf

Jesteśmy otwarci na Państwa propozycje.

  Zapraszamy do korzystania z naszych usług!

Adres & Kontakt

Nasz adres

ul. Transportowa 1, 16-010 Wasilków

GPS

53.22110108258822, 23.168598072717373