Kontakt

Skontaktuj się z nami

Jeżeli masz jakieś pytania możesz skorzystać z sekcji -CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA - poniżej. W sprawach reklamy pisz na adres reklama@bstok.pl. Ponadto możesz do nas zadzwonić od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 17:00 na numer telefonu 604 119 554

Często zadawane pytania

Jak mam zmodyfikować wpis

Po prostu zaloguj się  wybierając opcję modyfikacji, dodaj firmę z aktualnymi danymi - stary wpis zostanie przez nas usunięty

Dlaczego muszę się zarejestrować aby dodać lub zmodyfikować firmę

W odnowionym katalogu firm Portalu Bstok.pl rejestracja jest niezbędna do tego aby zmodyfikować wpis lub dodać firmę. Dzięki temu możesz w każdej chwili zalogować się do swojego panelu i poprawić dane lub rozszerzyć zakres prezentacji .

Nie mogę znaleźć e-maila aktywacyjnego do swojego konta

Sprawdź folder SPAM w swojej poczcie lub też zakładkę POWIADOMIENIA. Jeżeli dalej nie możesz znaleźć e-maila - skontaktuj się z nami pod adresem pomoc@bstok.pl wpisując nazwę firmy oraz adres e-mailowy. Naprawimy problem.

Do ilu podkategorii mogę dodać firmę?

W celu zachowania porządku i przejrzystości katalogu, firmę można dodać maksymalnie do trzech podkategorii. W przypadku gdy firma umieści prezentację w większej liczbie podkategorii - portal zastrzega sobie prawo do jej ograniczenia.