Trening bokserski dla każdego!

Naszym celem jest trenowanie boksu rekreacyjnie, trening taki jest wzbogaceniem sprawności fizycznej. Na rynku sportowym mamy bardzo mały wybór zajęć sportowych, które łączą w sobie elementy techniki sztuki walki oraz rozwijanie cech motorycznych tj. siły, wytrzymałości, szybkości, koordynacji ruchowej. Boks to nie tylko szlachetna walka na pięści, ale także przy rozsądnym trenowaniu może pozytywnie wpłynąć na naszą kondycję i zdrowie. Boks pozwala aktywnie wypocząć, ma wpływ na rozwój zalet charakteru oraz sposobu podejmowania decyzji. Rozładowuje napięcie emocjonalne, frustracje oraz stres, a ponadto można traktować zajęcia jako naukę samoobrony. Pomaga w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi, poprawia samopoczucie, uczy kontroli nad uczuciami gniewu i strachu oraz umiejętności przezwyciężania zmęczenia i bólu. Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm.

Aktywność fizyczna ma pozytywny wpływ na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania.

Oferujemy salę sportową wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt specjalistyczny do boksu tj: ring, worki proste i piramidy, gruszki, maty, skakanki, kaski ochronne, rękawice, tarcze trenerskie, gumy do ćwiczeń ogólnorozwojowych i ukierunkowanych, gumowe i skórzane piłki lekarskie, lustra treningowe, ciężarki treningowe, materace, obciążenia treningowe, itp.

Oferujemy różne formy treningu boksu:

1. w grupie
trening wszechstronny
ukierunkowany
specjalistyczny

2. indywidualne (nauczające i doskonalące technikę oraz taktykę bokserską na tarczy z trenerem)

Swoje usługi kierujemy do wszystkich chętnych niezależnie od płci, z nadwagą, miłośników sztuk walki, prowadzących sportowy tryb życia, chętnych nauki samoobrony, nabrania pewności siebie i chcących wzmocnić swoje warunki fizycznie.
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH

 

Godziny otwarcia

Poniedziałek

08.30 - 22.00

Wtorek

08.30 - 22.00

Środa

08.30 - 22.00

Czwartek

08.30 - 22.00

Piątek

08.30 - 22.00

Sobota

10.00 - 13.00

Niedziela

-

Adres

Nasz adres:

ul. Wiadukt 8, 15-327 Białystok

GPS:

53.100423400365, 23.127858942737

Nr tel.:
Przycisk kontaktu